Pan i Pani Broker

Kasia i Sebastian to duet ekspertów kredytowych z ponad 12 letnim doświadczeniem. Podczas swojej kariery zawodowej przeprowadzili setki zakończonych sukcesem procesów kredytowych, co przełożyło się na setki zadowolonych klientów i rekomendacji. W dobie szalejącej pandemii postanowili stworzyć nowy projekt – “Pan i Pani Broker”. Jego celem jest utrzymanie kontaktu ze społecznością obecnych klientów oraz dotarcie do nowych odbiorców i partnerów biznesowych.

Wiedząc, że aby stworzyć silną i rozpoznawalną markę w sieci nie wystarczą, skądinąd ważne, doświadczenie oraz rekomendacje. Liczy się również świadomy i spójny wizerunek, który pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Kasia i Sebastian zwrócili się do nas, abyśmy pomogli im taki wizerunek zaprezentować.
Po spotkaniu, na którym omówiliśmy szczegóły, przeprowadziliśmy dwie sesje zdjęciowe. Pierwszą zrobiliśmy w studio, aby zbudować bank zdjęć, które w połączeniu z grafiką, stworzą przyszłe posty na portalach społecznościowych. Drugą sesję zdjęciową wykonaliśmy w domu Pana i Pani Broker, aby pokazać ich pracę “zza kulis”. 🙂 Te zdjęcia mają na celu budowanie więzi, zaufania i autentyczność. Pokazują, że praca eksperta kredytowego to nie tylko biurko, sterty dokumentacji i analizy rynku, to przede wszystkim zaangażowanie, wytrwałość i pasja.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego projektu, po więcej odsyłamy na witrynę internetową oraz funpage Pana i Pani Broker. 🙂

  • https://www.panipanibroker.com.pl
  • https://www.facebook.com/panpanibroker

PS. Makijaż do sesji zdjęciowych został wykonany przez najlepszą w swoim fachu Emilię Różycką.

COPYRIGHT © MONOCHROMATIC STUDIO. ALL RIGHTS RESERVED 2018 - 2024.